Transformacja cyfrowa objęła już praktycznie każdy obszar współczesnego biznesu. Twoja firma zapewne zajmuje się na co dzień wieloma sprawami, od relacji z kontrahentami, poprzez działania marketingowe, obsługę klienta, po realizację strategii utrzymania efektywności organizacji. Obowiązki biurowo-administracyjne mogą niejednokrotnie stanowić dla Ciebie przeszkodę w podjęciu działań o większym znaczeniu. Jednak wcale nie musi tak być. Możesz je w sposób znaczący usprawnić poprzez odpowiednie technologie cyfrowe, oszczędzając przy tym czas oraz pieniądze.

Trwały Nośnik zwiększający bezpieczeństwo i wydajność pracy

Dane stanowią fundament dla większości ważnych decyzji podejmowanych w biznesie, dlatego też pierwszą rzeczą, na której powinieneś się skupić, to uporządkowanie oraz zabezpieczenie informacji w jednym miejscu. Umowy, faktury, dowody księgowe czy ewidencje musisz przechowywać i dostarczać w sposób gwarantujący ich integralność i niezaprzeczalność. Możesz to teraz uzyskać z Trwałym Nośnikiem od KIR, który skutecznie zwiększa efektywność czasu w biznesie.

Trwały Nośnik pozwala m.in. na:

 • zamieszczanie i dostarczanie dokumentów publicznych: cenników, regulaminów usług, kart produktów,
 • przechowywanie oraz dostarczanie dokumentów prywatnych, np. formularzy zleceń, umów, aneksów,
 • otrzymywanie potwierdzenia odbioru dokumentu przez klienta,
 • wysyłanie dokumentów zbiorczo do określonej grupy odbiorców.

Trwały Nośnik od KIR gwarantuje m.in. że konkretne dokumenty istniały w określonym czasie, a ich treść nigdy nie została zmieniona. Dzięki Trwałemu Nośnikowi możesz je również udostępniać online, redukując przy tym czas i optymalizując koszty.

Zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.kir.pl/nasza-oferta/firmy-i-korporacje

Podpis elektroniczny – lepsza automatyzacja pracy

Biorą pod uwagę nowoczesne narzędzia cyfrowe dla efektywności czasowej, nie można zapominać o elektronicznym podpisie, który nie tylko usprawni obieg dokumentów w Twojej firmie, ale również obniży koszty związane z ich wydrukiem, wysyłką i archiwizowaniem.

Wyposaż swój biznes w technologie cyfrowe XXI wieku i podpisuj umowy, dokumenty, zamówienia, deklaracje ZUS, sprawozdania KRS i pisma urzędowe i umowy całkowicie zdalnie za pomocą podpisu elektronicznego Szafir, zyskując czas i oszczędzając pieniądze.

Pieczęć elektroniczna, która zwiększa efektywność czasu w biznesie

Pieczęć elektroniczna jest rodzajem cyfrowego certyfikatu, który potwierdza, że opieczętowany dokument pochodzi z konkretnej firmy, instytucji czy urzędu. Pieczęć elektroniczna pozwoli Ci realnie podnieść efektywność pracy i przyspieszyć firmowe procesy administracyjne. Tego typu technologie cyfrowe to również oszczędność czasu, niższe koszty stałe i większe bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.

Za pomocą pieczęci elektronicznej możesz oznaczać:

 • oficjalną korespondencję z klientami i kontrahentami,
 • dokumentację wewnętrzną i pracowniczą,
 • decyzje, zaświadczenia, pisma,
 • zarchiwizowane umowy,
 • sprawozdania, raporty,
 • powiadomienia, potwierdzenia,
 • e-faktury.

mojeID dla efektywności Twojej firmy i komfortu Twoich klientów

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność czasową w swojej firmie, a przy okazji zwiększyć komfort klientów podczas korzystania z Twoich usług, powinieneś zdecydowanie postawić na mojeID. Dzięki temu narzędziu, usługi, które wcześniej wymagały od klientów potwierdzenia swoich danych osobiście, mogą teraz zostać przez nich zrealizowane w pełni zdalnie. Zyskujesz również Ty!

Poprzez mojeID zoptymalizujesz koszty i zapewnisz Twoim odbiorcom prosty i wygodny dostęp do swoich usług. Korzystanie z Twojej oferty będzie teraz dla klientów wygodniejsze, prostsze i szybsze. Dzięki mojeID konsumenci będą mogli np. założyć konto klienta, zawrzeć lub przedłużyć umowę czy odebrać swoje wyniki badań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × trzy =