Czym kierować się przy zakupie baterii umywalkowej stojącej?

Zakup baterii umywalkowej stojącej nie zawsze jest łatwym zadaniem. Wpływa na to rosnąca popularność takiego rozwiązania, które przekłada się na coraz szerszą ofertę wiodących producentów. Aby nieco ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji podpowiadamy, czym kierować się, wybierając baterię umywalkową stojącą z oferty dobrych sklepów.

Bateria umywalkowa stojąca – komfortowe rozwiązanie do każdej łazienki

Baterie łazienkowe stojące to komfortowe rozwiązanie, które sprawdza się w niemalże każdej łazience. Takie baterie gwarantują niebagatelny design oraz wprowadzają funkcjonalność do wystroju wnętrza. Nic dziwnego, że współcześnie dobre sklepy posiadają szeroki wybór baterii umywalkowych stojących. Można to zaobserwować po przejściu na stronę https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-c11, gdzie zgromadzono propozycje od wiodących producentów, takich jak Besco, Cersanit, Deante, Geberit, KFA czy Grohe. Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na jego estetykę, by pasował zarówno do aranżacji wnętrza, ale również i odpowiadał indywidualnym preferencjom użytkowników.

Należy również postawić na wysoką jakość produktu, którego montaż będzie gwarantował długie użytkowanie. I tak bateria umywalkowa stojąca powinna posiadać m.in. ceramiczną głowicę oraz kilka warstw chromu, zabezpieczających przed korozją. Kupując produkt, jakim jest bateria umywalkowa stojąca wysoka, należy również zwrócić uwagę, by wybrany rodzaj baterii posiadał dostępne na rynku części zamienne, które przydają się zwłaszcza w przypadku awarii. Dotyczy to zarówno modeli baterii umywalkowych nablatowych, jak i baterii umywalkowych podtynkowych i każdego innego typu baterii, który wybierzesz do Twojej łazienki.

umywalka z baterią

Jak wybrać funkcjonalną baterię umywalkową?

Baterie stojące umywalkowe pozwalają na komfortowe użytkowanie, wzbogacając swoją estetyką aranżacje łazienek i wprowadzając do nich funkcjonalne rozwiązania. Wśród największych zalet baterii sztorcowych wymienia się:

  • wygodę użytkowania i komfort mycia rąk,
  • duży wybór baterii umywalkowych stojących, dostępnych w ofertach sklepów,
  • zmniejszenie zużycia wody,
  • łatwiejsze czyszczenie.

Montując baterie stojące, należy zwrócić uwagę na długość wylewki i jej odległość od górnej krawędzi umywalki, tak by strumień wody nie wypływał poza nią. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy w naszej łazience ma pojawić się bateria umywalkowa stojąca z długą wylewką. Dodatkowym atutem jest łatwy montaż baterii oraz szeroka oferta baterii, którą mogą proponować swoim klientom dobre sklepy. W takiej ofercie z pewnością będą znajdowały się zarówno baterie w czarnym kolorze, jak i baterie bezdotykowe, a także bateria umywalkowa 2-otworowa stojąca, która cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów.

Wybierając stojącą baterię umywalkową, warto również przemyśleć nowoczesne rozwiązania. Wśród nich na uwagę zasługuje m.in. perlator, który ogranicza zużycie wody, co przekłada się na wysokość rachunków, ale również i termostat, dzięki któremu regulacja jej temperatury będzie znacznie łatwiejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =